Sivas Kangal Yavrusu Üretim Çiftliği TEL: 0545 568 24 25
               

SİVAS KANGAL KÖPEK ÇİFTLİĞİMİZ SİVAS'tan TÜM TÜRKİYE'ye HİZMET vermektedir.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam171
Toplam Ziyaret1644951
Üyelik Girişi
SOSYAL MEDYA


  


Site Haritası
çiftlikten videolar
ETİKET
  6     Kif nedir     KANGAL TARİHCESİ     Temsilcilikler     PANTER     HERKÜL     Anasayfa     Kangalın sadakati     CASUS     TALASIN YAVRULARI     ÇAKIR     Kangalın cesareti     Kangalın vucut özellikleri     Deri hastalıkları     Damızlık erkek kangallar     Köpekler ve bağışıklık     Kangal hastalıkları     Kangal Köpek Bakımı     GADDAR ve ÇAKAL     çiftlikten video     3     Site Haritası     Temel itaat eğitimi     Kangalın deneyimi     SATILIK YAVRULAR     Kangallarda çiftleşme     Parolamı unuttum     AYI BOGANIN YENİ YAVRULARI     Sivas Kangal Çiftliği     ATEŞ     kangal yavrusu aşı takvimi     Kangalın tarihçesi     Yavru Köpeklere Eğitimi     ÇITA     2     İletişim     1     4     Arşiv >>       Kangalın komutları     Damızlık dişi kangallar     AYIBOGAN     Kangal köpek özellikleri     Kangal köpek isimleri     Kangalın kurt boğması     Altınyayla köpek çiftliği akbaş yavru satışı.     Panter kangal yavrusu     İncele     ŞİRKAN     sivas kangal yavrusu al     kangal mama ile beslenmesi     linkler     English information     Nasıl kangal sahibi olabilirim     Kangal çoban köpekleri     Dosyalar     İlk yardım     KANGAL YAVRUSU     7     Kangalın vücut örneleri     Foto Galeri     Safkan kangal yavruları     Kangal köpeklerinde gebelik     Üye olmak istiyorum     Kangal sevdası     kangal yavrusu seçimi     Forum     SAFKAN KANGAL YAVRUSU SATIŞI     Mesaj Panosu     Genel hastalıklar     Kangal belgeseli     5     Kızgınlık gösterme zamanı     S - 9 - Kangallar     Kangal Burada     Yavru kangalların beslenmesi     Kangal çoban köpeği eğitimi     Köpeklerde günlük bakım     Kangalın vücut yapısı     Damızlık kangal köpekleri  
Anket
KANGALLARIMI BEGENİYORMUSUNUZ

Anasayfa

 
 
 
 • 1
 •  
 • 2
 •  
 • 3
 •  
 • 4
 •  
 • 5
 •  
 • 6
 •  
Yavru kangal satışları.satılık kangal köpek yavrusu.ücretsiz kangal yavru fiyatları. Sivas kangal yavrusu ilanları yavru kangal köpek satış fiyatları.
Web sitemiz üzerinden kangal satış bilgileri mevcuttur. Yetişkin kangal satışları, Yavru kangal satışları hakkında bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz. Kangal satış sevkıyat hakkında bilgi alabilirsiniz. Kangal satış Kangal satış sitesi Kangal satış 2017 Yavru kangal satışları Kangal satışları
09.03.2019
17.02.2017
Yavru kangal satış ve fiyatlar hakkında öğrenmek istedikleriniz
Resimdeki panter kangal yavrusu 2 aylık dört parmak tır.Satılık yavru kangal almaya karar verdiniz de resim gönderimi,video gönderimi yapılmaktadır.yavru seçip ayırt edebilirsiniz.. Sivas kangal yavrusu Sivas tan alınır ilk tercihiniz Sivas olmalıdır.2018/2019 ucuz kangal yavrusu bulunur.
13.02.2017
12.01.2015
 2 

SİVAS ALTINYAYLA DİRİLİŞ  KANGAL ÜRETİM ÇİFTLİĞİ

Sivas Kangal yavrusu 2021 yılı sahipendirme devam etmektedir.Çiftliğimiz bünyesinde güvenli bir şekilde kıredi kartıyla satışlarımız başlamıştır.Diriliş kangal çiftliğimiz TC Zirat bankası,PTT  Şubelerine güvenli bir şekilde ödemelerinizi yapabilirsiniz.Sivas'tan Tüm dünyaya hizmet veriyoruz.2019- S9 kangal yavrusu satışlarımız yıl boyu devam etmektedir.Kangal alımı yapmadan önce mutlaka çiftliğimizi ziyaret etmeniz gerekmektedir,Ayrıca küçük yavru en az 2 ayı doldurmuş anne sütünden kesilmiş kendisi süt ve mama yiyebilmektedir.Yavru gönderimlerimiz bulundugunuz il ve ilçenize kadar güvenli ve sağlıklı bir şekilde adresinize teslim edilmektedir.

DAMIZLIK ERKEK KANGAL KÖPEKLERİMİZ

Aşagıda  resimde  görmüş oldugunuz safkan kangal ırkının özelliklerini taşıyan sertifikalı damızlık kangallarımızdır. Herbiri ırkının en üstün vasıflarını taşımakta ve saf kangal olma özelliğine sahiptir.

erkek kangal köpeği

DAMIZLIK DİŞİ KANGAL KÖPEKLERİMİZ

sivas altınyayla kangal köpek çiftliği erkek kangal köpeklerimiz kadar dşayetli ve üstün kangal ırkı vasıflarını taşımaktadır. Irkın temiz ve sağlam olması için erkek ve dişi damızlıkları özenle seçilmelidir.
Çiftlikteki damızlık dişi kangallar

SİVAS KANGAL YAVRUSU SATIŞI

KANGAL YAVRUSU FİYATLARI
Sivas kangal yavrusu satışlarımız sivastan tüm türkiye'ye yurdun bütün illerine göndermekteyiz. Sivas kangal çiftliği yavrularının ulaşım ve kimlik aşı üçretleri firmamız tarafından karşılanıp bulundugunuz il otogarına kadar ulaşmaktadır. Sivas satılık kangal yavrularının fiyalarının ırkının bozulmamış ve safkan ırkını taşıyan belli başlı özelliklere sahip olan kangal yavrularının fiyatları değişmektedir. Konya kangal satışı, izmir kangal fiyatları, diyarbakır kangal satışları, kars kangal köpek satışı, sivas'tan bir çok ile kangal köpek göndermekteyiz.
Yavru kangal fiyatları 2017

  SİVAS KANGAL YAVRUSU SAHİPLENME

KANGAL YAVRSU SAHİPLENME

KANGAL YAVRUSU EDİNME
Sivas kangal yavrusu sahiplenmeden önce wep sitemizden kangal köpeklerimiz hakkında öncelikle bilgi edinmelisiniz. Sonra hangi ırk bir kangal yavrusu sahipleneceginize karar vermelisiniz.

Sivas kangal yavrusu sahibi olabilmek için,iletişim sayfamızdan kangal yavrusu fiyatları, satışı ve sevkiyat konusu ile ilgili bilgi alabilirsiniz. 
Sizde gerçek ve safkan kangal yavrusu satın alacaksanız doğru adrestesiniz. 
Sivas kangalı Sivas'tan: Sivas kangal yavrusu çiftliğinden alınır.


Kangal yavrusu sahiplendirme
Satılık kangal yavrusu

KURTBOĞAN KANGALLAR

kurtbogan kangal
Sivas kangalı fiyatları, kurtboğan kangal yavrusu sahiplenmek için en iyi tercih kangal yavrusu. Neden mi ? Çünkü tecrübeli bir kangal üreticisidir kendisi yıllardır bu işle ugraşmış halka hizmet vermiş tanınmış bir insandır sivasta ilk kangal çiftliği kuranlardan bir tanesidir kendisi kurt boğan kangal ırkı hiç bozulmamış eski nesile dayanan safkan ırkını taşıyan kangal köpekleri kangalyavrusu.net 

KANGAL YAVRUSU-SATILIK KANGAL

Kangal kopeginin ömür tüketimi 10 ve 15 yaş arasıdır.köpegin padişahı efsanesi Sivas kangalıdır. Kangal Yavrusu Sivasdan Yurt içi ve Yurt dışına Çiftliğimiz hizmet vermektedir.İstanbul ve benzeri büyük şehirlerde çok zor bu sebepten dolayı büyük şehirlerde bu büyük köpekler pek fazla yaşama alanı bulamıyor.Kangal köpekleri stresini sahibiyle oynayarak gününü  geçirir.Her hafta sonu Diriliş kangal köpek çiftliği ne Türkiyenin  her yerinden gelen insanlar var.   Kangal sevgisi olan kişiler kangal köpegi besleyecek bahçesi olmadıgı için çiftliğimize gelerek bir köpegi eline veriyoruz köpegi gezdirerek kangal sevgisini hobisini çiftliğimizde tatmin olmuş oluyor.Çiftliğimize gelen gurbetçiler dogayla köy hayatıyla  toprakla buluşturuyoruz.Yeni nesil  gençler ve çocuklar telefonla teknolojıyle mesgüller.insanlar sohbetten uzaklar duygusallıktan samimiyetlikten uzaklar.Sivas kangal köpek çiftliğimize gelerek çocuklarına kangal köpek sevgisini ücretsiz bir şekilde konaklayarak kangal sevgilerini tatmin etmiş olurlar.Çiftliğimizde konaklamak köpek gezdirmek ücretsizdir.

Saf kan kangal yavrusu üretimi satışı

DAMIZLIK KANGAL KÖPEĞİ
Muro erkek kangal yavruyken çiftliğimizden yetişen erkek kangallardan bir tanesi kangal köpeği yavrusu MURO isimli kangal köpeğim 2 yaşında genç damızlık erkek kangalımızdır. Muronun diğer resimlerini görmek için resime tıklamanız yeterli olacaktır.
 

Yavru kangal fiyatlarımız 2019 yıl sonu itibariyle fiyatlarımız güncellenmiştir.

A-1-Aylık yavru kangal fiyatlarımız 800 tl.Başlamaktadır.
B-2 aylık yavru kangal satışlarımız 1000 tl başlamaktadır.
C-3 aylık,4 aylık,5 aylık ,6 aylık yavru kangalların egitimine,ırkına ,cinsine,gönderilecegi ile göre fiyat aralıkları degişmektedir.Çiftliğimiz baş köpek yavruları anne ve baba eşlemelerine göre fiyatlarımız degişmektedir.
                  KANGAL KÖPEGİ NASIL ALINIR.
1-İlk olarak yapmanız gereken Sivas kangal köpeğini ne için alacagınız,ve ne amaçla kullanacagınız bizler için çok önemlidir.Eviniz ve bahçeniz için en uygun köpek dişi köpeklerdir.Dişi köpekler aileye çocuklara karşı has has duyarlıdırlar,bulundugu alana ve çevreye asla zarar vermezler.Sivas ili dışında iseniz gelecek zamanınız yok ise sahiplenecegiz yavruyu whatsapp üzerinden canlı olarak seçebilirsiniz.Gönderimlerimiz hava yolu,ve karayoluyla saglanmaktadır. 

 Diriliş Kangallar Türkiye Şampiyonu
 
Kangal yavrusu seçerken degerli  müşterilerimizin anlamakta zorluk çektikleri bir nokta yavrunun çok şişman ve kilolu olması gerektiğini düşünmektedirler.İri ve zayıf kangal yavru arasındaki tek fark annelerinin sütüyle alakalıdır.Bazı annelerin sütleri çok yaglı oldugu için yavrusuna sütü yaramaktadır.Bizler üretici olarak yavrunun şişman ve zayıf olmasının bir önemi yoktur.Yavrunun ilerisi bizler için önemlidir.
DAMIZLIK DİŞİ KANGALLAR-DAMIZLIK ERKEK KANGALLAR

1-İlk resimdeki köpek kangalın panter ırkıdır.iki yavru annesi adı şila iki yaşındadır.20.11.2019 tarihinde üçüncü dogumunu yapacaktır.Çiftleşdiği erkek köpeğin ismi KAPLAN.2019/2020 KANGAL yavrusu için rezerve yaptırabilirsiniz.2020 satılık yavru kangal fiyatlarımız güncellenmiş olup çift yavru rezervelerinde büyük indirimler yapılmaktadır.Satılık 2020 ücretli ve ücretsiz yavru ve yetişkin sahiplenmek için web sitemizin duyurular bölümünden takip edebilirsiniz.
2-ikinci resimdeki köpeğimizin ismi Esmer 14 aylık oldu.ilk çiftleşmesini Zaza isimli damızlık erkek köpeğimizle çiftleşdi.İlk dogumunu 05.12.2019 tarihinde ilk yavruları sahiplendirilecektir.Esmer kangalın En iri ırkı Safkan S-9 .2020 Satılık kangal yavrusu sahiplenmek için sivas altınyayla diriliş kangal kopek çiftliğimizi ziyaret edebilirsiniz.Çiftliğimize gelemiyecek olan müşterilerimize whatsap üzerinden canlı baglantı kurarak yavruları köpekleri canlı olarak izletebiliyoruz.

 Damızlık Dişi Kangallar/Damızlık Erkek Kangallar
Sivas Diriliş Kangal köpek çiftliğimizde yetişdirip sahiplendirmiş oldugumuz yavru ve yetişkin kangal köpekleri Uluslar arası köpek ırkları tarafından düzenlenen ırk yarışmalarında türkiye şampiyonu,ilk yavru şampiyonu lisans ve secereleri alınarak sahiplerini mutlu etmiştir.İZMİRE Oguzsan POYRAZ beye Diriliş Kangal Köpek Çiftliğimizden  göndermiş oldugumuz safkan Deli Dumrul isimli yavru kangal   köpegimiz 24.11.2019 Türkiyenin ilk baby şampiyonu kangal çoban köpegi olmuştur.2020 yılı satılık kangal yavrusu,satılık kangal fiyatları 2020,fiyatlarımız güncellenmiştir.Çiftliğimiz tarım bakanlıgı,devlet denetiminde olup saglıklı ırk grantili kangal yavru satışlarımız Türkiye genelinde sorunsuz bir şekilde adresinize teslim edilir.Türkiye genelinde düzenlenen köpek ırkları federasyonunun da köpeklerimiz ırkının en iyisi,türkiye şampiyonu,en iyi damızlık ünvanlarını almıştır.
 SİVAS KANGALI
Burası Sivas'a bağlı altınyayla ilçesi.Kangal köpeklerin anavatanidir .Dunyanin en güçlü çoban köpekleri Diriliş kangal çiftliğinde İsmail Akbulut tarafından üretimi yapılmaktadır.Kangallari bir köpek olarak görmek yanlıştır.Kangal köpekleri aslan gibi güçlü ve kuvetlidir. Ağız ve burun yapısı ve çenesi kuttur.Bir kangal köpeğinin saf ırk olduğunu anlamak çok zordur.insan oğlu köpekleri ihtiyaçlarına göre yetisdirir. Günümüzde kangal köpeklerin farklı işlevleri vardır.Gunumuzde köpek destekli tedaviler yaygınlaşmaktadır.Hayvan destekli tedavilerde sahibine sadakatiyla bilinen kangal köpekleri tercih edilmektedir. Hastalarin sosyal ve psikolojik tedavilerinde kangal yavruları ile geçirecekleri zaman çok önemlidir.
KANGAL YAVRUSU FİYATLARI
Sivas kangal yavrusu fiyatlarımız üretime göre fiyatlarımız degişmektedir.Kış aylarında kangal yavru fiyatlarımız 800 tl ile sabitledik.
Yetişkin ve 3 ve 6 ay arası kangal yavru fiyatlarımız 1500 tl arasında değişmektedir.Sivas kangal köpekleri hakkında geçmişe dönük olarak fazla birşey bilinmemektedir. Kangal köpekleri binlerce yıl önce Anadolu'da ve iç Anadolu bölgesinde yaşamış çiftçilerin malını canlarini sürülerini teslim etmişlerdir.Kangal köpekleri enfazla üç ve yedi yavru dünyaya getirir. Guclu kangal köpekleri çiftleşme döneminde dişi kangal köpekleri güçsüz ve zayıf köpeklerle asla ciftlesmez. Orijinal safkan kangal köpekleri kendi ırkının cinsinden farklı köpeklerle asla ciftlesmez. Kopegi beslemek emek ister zahmetlidir.
KANGAL YAVRUSU NASIL BESLENİR
Sivas kangal yavrusu yetişdirmek ve büyütmek çok zordur.Sivas kangal köpeği ilk 45 ğün anne sütüyle beslenmektedir.Anne sütünden alındıktan sonra 15 ğün mutlaka keçi sütüyle bağışıklık sistemi güçlendirilmelidir.Yavru kangallara vitamin değeri çok yüksek ve proten degeri ve kalsiyum degeri yüksek vitaminler verilmelidir.Kangal yavruları 6 aylık olana kadar ilği ve şevkat istemektedir.
Sivas kangal kopegi dunyada ve emsali yoktur.kangal kopeklerin keskin dişleri vardir.Cobanlarin kangallari tercih etmesindeki sebep suruyu sahipsiz yabani hayata karsi suruyu korurlar.canavar denen kurt koyun surulerin bir numarali düsmanidir.Dunyada kurt bogabilen tek kopek irki Kangaldir.Kangal yavrularını küçük yaşda sürülerin içinde büyümesi şarttır.Kangal köpeklerin beslenmesinde başlıca dikkat edilmesi gereken asla çiğ et verilmemelidir.
KANGAL YAVRU
Kangal yavru sahiplenmek için Sivas Altınyayla Diriliş Kangal Köpek çiftliğinden ırk grantili olarak sahiplenebilirsiniz.Çiftliğimiz bünyesinde kurt boğan ırkı,Anadolu çoban köpeği yavrusu,panter kangal yavrusu,malaklı kangal yavrusu,akbaş çoban köpeği yavrularını çiftliğimiz bünyesinde bütün ırklar yetişdirilmektedir.Çiftliğimizi tarım il müdürlüğünden yada,tarım il müdürlüğü web sitesinden sorgulayabilirsiniz.İsmail Akbulut kangal yetişdiricisi olarak çiftliğimizde safkan kangal köpeklerimiz yurt içi ve yurtdışında şübelerimiz ile tüm dünyaya hizmet vermektedir.2021/2022 yılı kangal yavru fiyatlarımız tarım il müdürlüğünün uygulayacagı fiyat listesinden satış yapılacaktır.
2022 yılı kangal satışlarıiki ayın altındaki yavru satışlarına bakanlık tarafından izin verilmeyecektir.İki aylık yavru kangalın iç  ve dış praziti,ve parvovirüs aşısı uygulandıktan sonra satışına izin verilmektedir.Çiftliğmizden kangal yavrusu alan degerli müşterilerimiz dilerlerse 100 tl karşılıgında mikro cip takdırabilirler alacakları yavruya.
İki aylık ayıbogan kangal yavrusu 1000tl arasında fiyatları degişmektedir.
Diriliş kangal köpek çiftliği GAZİANTEP hizmet vermektedir.Gaziantep kangal yavru satışlarımız için özel fiyat uygulanmaktadır.Çiftşğimize gelecek zamanı olmayan degerli Gaziantepli kardeşlerimize Sivas dan yolcu otobusleriyle gönderim yapmaktayız.
Diriliş kangal köpek çiftliği/ İSTANBUL KANGAL ÇİFTLİĞİ Çatalcada hizmet vermekteyiz.Sivasa  gelecek zamanı olmayan müşterilerimiz çatalcadaki şubemizi ziyaret ederek oradan yavru kangal sahiplenebilirsiniz.İSTANBUL Kangal satışı çatalca ve Sivas dan hizmet vermektedir.İstanbul kangal yavru fiyatlarımız erkek yavru:1000tl. Dişi kangal yavru 750 tl.
Diriliş Altınyayla kangal köpek çiftliğinde üretim fazlası yetişkin ve yavru sahiplendirmelerimiz kargo ücreti karşılıgında verilmektedir.
Diriliş kangal çiftliğinden kangal yavrusu almak için websitemiz üzerinden ücretli ve ücretsiz yavruları duyurular bölümünden takip edebilirsiniz.web sitemiz link sayfasından Kangal al sayfasına giriş yaparak katagorilerden yavru secebilirsiniz.
SATILIK KANGAL ÇİFTLİKTEN/Diriliş kangal çiftliğinden yetişkin ve sürü kangal köpekleri degerinde uygun fiyata sahiplendirilecektir.
Sivas genelinde çiftlik adı altında satış yapılan kişlere itibar etmeyiniz.İşletmeyi sorgulamak için Tarım bakanlıgının web sitesinden çiftliğ sorgulamanızda fayda vardır.
KANGAL MALAKLI, AKBAŞ ÇOBAN KÖPEĞİ,PANTER VE TÜRK ÇOBAN  KÖPEĞİ ALIRKAN NELERE DİKKAT EDİLMELİ...
Kangal yavrusu secimlerinde anne ve babanın kendi ırkında bir safkan köpekle çiftleşmesine dikkat edilmelidir.Çiftleşen anne ve babanın canlı video olarak kayıt altına alınması gerekmektedir.Canlı kayıta alınmasındaki sebep kangal köpeği alacak olan degerli müşterilerimizin gönül rahatlıgıyla almış oldugu yavruyuilerisini düşünmeden hayel kırıklığına ugramadan büyütmesidir.
Diriliş kangal köpek çiftliğimiz bünyesinde dört damızlık erkek köpeklerimizden EJDER,PAŞA,RAMBO,KAPLAN İsimli erkek köpeklerimizden yavru almaktayız.2022 yılı itibariyle kangal yavrusu ve köpek fiyatlarımız kendi ırkları arasında değişmektedir.
1-2Aylık kangal yavrusu fiyatı Baba adı RAMBO1500TL.
2-2Aylık yavru kangal Baba adı KAPLAN 1000TL.
3-2Aylık s-9 ırkı kangal yavrusu Baba adı PAŞA 2000TL
4-2Aylık satılık kangal Baba adı EJDER 1000TL
2022 Kangal yavrusu fiyatlarımız Adrese teslim fiyatlarımız.Çiftliğimizi ziyaret ederk çiftlikten yavru kangal alımlarında fiyatlarımız degişmektedir.
satılık akbaş ve malaklı kangal satışlarımız rezerveli olarak satış yapılmaktadır.Akbaş ve malaklı kangal fiyatları çift alımlarda  1500 tl dir.

etiket bulutu
kangal yavrusu  kangal yavrusu fiyatları   satılık kangal   kangal fiyatları  yavru kangal   kangal çiftliği    kangal satış  kangal çiftliği  kangal köpek çiftliği  kangal satışı  Sivas kangal çiftliği  kangal üretim çiftliği  kangal köpek satışı  kangal köpek yavrusu

Dog Breeders in Europe